Magyar

Munkatársak

Dr. Urbányi Béla, D.Sc.,

tanszékvezető,
egyetemi tanár
e-mail: Urbanyi.Bela@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1912


további adatok »

Dr. Horváth László, D.Sc.,

egyetemi tanár, Professor Emeritus
e-mail: Horvath.Laszlo@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2323


további adatok »

Dr. Szabó Tamás, PhD,

tanszékvezető-helyettes, egyetemi docens
Oktatási Csoport felelőse
e-mail: Szabo.Tamas@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2312


további adatok »

Dr. Horváth Akos, PhD,

tudományos főmunkatárs
Kutatási Csoport felelőse
e-mail: Horvath.Akos@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2315


további adatok »

Dr. Müller Tamás, PhD,

tudományos főmunkatárs
e-mail: Muller.Tamas@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2311


további adatok »

Dr. Kovács Balázs, PhD,

tudományos főmunkatárs
e-mail: Kovacs.Balazs@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1612


további adatok »

Dr. Hegyi Arpád, PhD,

tudományos főmunkatárs
e-mail: Hegyi.Arpad@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2110


további adatok »

Dr. Bokor Zoltán, PhD,

tudományos munkatárs
Adminisztrációs és Menedzsment Csoport felelőse
e-mail: Bokor.Zoltan@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2319


további adatok »

Dr. Lefler Kinga Katalin, PhD,

tanszéki mérnök
e-mail: Lefler.Kinga@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2310


további adatok »

Dr. Csenki Zsolt Imre, PhD,

tudományos munkatárs
e-mail: Csenki.Zsolt@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2310


további adatok »

Dr. Bakos Katalin, PhD,


tanszéki mérnök
e-mail: Bakos.Katalin@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1610


további adatok »

Dr. Ferincz Árpád, PhD,

tudományos munkatárs
e-mail: Ferincz.Arpad@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2319


tovább »

Dr. Staszny Adám, PhD,

tanszéki mérnök
e-mail: Staszny.Adam@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2310


további adatok »

Dr. Jelena Lujić, PhD

tudományos munkatárs
e-mail: Jelena.Lujic@mkk.szie.hu
Telefon: +36 28 522 000 / 2329


további adatok »

Reining Márta

tanszéki mérnök
e-mail: reining.marta@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2330


további adatok »

Csorbai Balázs

tanszéki mérnök
e-mail: Csorbai.Balazs@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1649


további adatok »

Várkonyi Levente

tanszéki mérnök
e-mail: Varkonyi.Levente@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2323


tovább »

Dr. Bernáth Gergely, PhD,

tanszéki mérnök
e-mail: Bernath.Gergely@mkk.szie.hu


további adatok »

Kövesi Judit

tanszéki mérnök
e-mail: Kovesi.Judit@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2330


további adatok »

Farkasné Borbély Andrea


ügyvivő szakértő
e-mail: borbely.andrea@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1912


további adatok »

Farkas Anasztázia


igazgatási ügyintéző
e-mail: Farkas.Anasztazia@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1912


további adatok »

Béres Tibor

informatikus
e-mail: Beres.Tibor@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2313


további adatok »

PhD hallgatók

 

 

Mészáros Erika


PhD-hallgató
e-mail: Meszaros.Erika@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2310


tovabbi adatok »

Szabóné Béres Beatrix

Levelező PhD-hallgató
e-mail: Beres.Beatrix@mkk.szie.hu


további adatok »

Kánainé Sipos Dóra

PhD-hallgató
e-mail: Kanai.Dora@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1615


tovabbi adatok »

Kása Eszter

PhD-hallgató
e-mail: Kasa.Eszter@mkk.szie.hu
telefon: +36 20 295 8676


további adatok »

Kollár Tímea

PhD-hallgató
e-mail: Timi.kollar@gmail.com
telefon: +36 28 522 000 / 2329


további adatok »

Guti Csaba Ferenc

PhD-hallgató
e-mail: csguti@hotmail.com
telefon: +36 28 522 000 / 1610


további adatok »

Gazsi Gyöngyi

PhD-hallgató
e-mail: Gazsi.Gyongyi@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/2316


további adatok »

Balogh Erna

PhD-hallgató
e-mail: balogh.erna@mkk.szie.hu
telefon: +36 28 522 000/1610


további adatok »

Külső munkatársak

 

 

Dr. Váradi László

 

c. egyetemi docens

Magyar Akvakultúra Szövetség (MASZ)

e-mail: varadil@haki.hu

Dr. Jeney Zsigmond

 

c. egyetemi docens

Halászati és Öntözési Kutatóintézet (HaKI)

e-mail: jeneyz@haki.hu

Dr Müller Ferenc

c. egyetemi docens
University of Birmingham, UK
Reproduction, Genes and Development
e-mail: f.mueller@bham.ac.uk


további adatok »

Dr. Orbán László

c. egyetemi tanár
Temasek Life Sciences Laboratory, Szingapúr
e-mail: laszlo@tll.org.sg


Dr. Németh István

MKK tiszteletbeli tanácsadója
elnök-vezérigazgató
Tógazda Halászati Zrt.
e-mail: togazda1@t-online.hu


további adatok »

Czikk László Antal

MKK tiszteletbeli tanácsadója
tulajdonos
Czikkhalas Halastavai Kft.
e-mail: czikkhalas82@t-online.hu


tovább »

Hoitsy György

MKK tiszteletbeli tanácsadója
Hoitsy&Rieger Kft.
e-mail: hoitsy@t-online.hu

Dr. Tóth Balázs


hidroökológiai referens
e-mail: Tothb@dinpi.hu


további adatok »